Europoligon

Уперше за всю історію існування практики закладання демо-полігонів в Україні, компанія LNZ Group розпочинає потужний агропроект – «Європолігон». Фахівці компанії LNZ Group, журналу «Зерно» та компанії AgriLab проведуть дослідження близько 70 гібридів кукурудзи різних груп стиглості від всесвітньовідомих виробників насіння Monsanto, Syngenta, Dow Seeds, Pioneer, Limagrain за європейською практикою дослідження гібридів.

 

Унікальність Європолігону, де фізичні показники-лише проміжний етап дослідження, у вивченні економічної доцільності вирощування гібридів. Вперше буде досліджено прибутковість, яка залежить від вибору певного гібриду, засобів захисту, технології вирощування…На базі експерементальних полігонів, які закладені у чотирьох географічних точках, що дозволить відстежити ефективність окремих елементів у різних погодних умовах, та на різних грунтах, будуть представлені дослідження:

  1. Протравка насіння різними протравниками проти грунтових та надземних шкідників.
  2. Протравка насіння біостимуляторами, мікродобривами для покращення розвитку кореневої системи.
  3. Визначення густоти стоянння, для тієї чи іншої зони.
  4. Листкове підживлення різними мікроелементами.
  5. Посів з стартовими рідкими та сухими добривами.
  6. Випробування гуматів як українських так і закордонних виробників.

Детальна інформація про Європолігон (починаючи від початкових значень, закінчуючи результатами оцінювання ефективності) буде представлена на сайтах проекту www.EUROpoligon.lnz.com.ua та компанії LNZ Group www.lnz.com.ua, а також у спецрубриці «Полігон» журналу «Зерно».